חברת יעקובוביץ חיים כרסום וחריטה ממוחשבים לא רק מספקת לכם ביצועים מעולים בפרויקטים של עיבוד שבבי וייצור חלקים ורכיבים בייצור ייעודי מדויק אלא גם מספקת לכם מעטפת שירותים משלימים, כולל שירותי מסגרות להשלמת פרויקטים של עיבוד שבבי, הרכבות, התקנות ועבודות מיוחדות של מסגרות תעשייתית ברמה הגבוהה ביותר.

אנו ביעקובוביץ מעסיקים צוות מיומן ומנוסה של רתכים ומסגרים ומספקים שירותים מגוונים ומותאמים אישית ללקוחותינו מכל תחומי הפעילות התעשייתית במשק הישראלי, מריתוך תוצרי עיבוד שבבי קטנים ליצירת מכלול שלם ועד לשירותי מסגרות גדולים ומורכבים יותר כדי שאתם תקבלו את הביצועים המלאים והאופטימאליים.

גם לגבי שירותי ריתוך ומסגרות, אנו ביעקובוביץ מאמינים כי איכות ואמינות הן הכל והן מה שיוצר את המוניטין המנצח שלנו לאורך שנים של עבודה בתעשייה, לכן אנו מתגאים בסטנדרטים הגבוהים שאנו מיישמים ומקפידים עליהם, בעבודה עם הציוד והכלים הטובים ביותר בתחום ובאספקת היישומים המורכבים והמתקדמים ביותר.

חריטה קונבנציונלית- יעקובוביץ

שירותי מסגרות ורתכות מבית יעקובוביץ חיים

העובדים המיומנים שלנו בסדנת הייצור והעיבוד השבבי מספקים שירותי מסגרות ורתכות כבר שנים, ועם תוצאות אמינות ועמידות המוכיחות את עצמן ואשר אתם יכולים לסמוך עליהן. שירותי המסגרות שלנו מיועדים לספק לכם את התמיכה המקצועית אותה אתם צריכים כדי לקבל פיתרון הנדסי-תעשייתי מלא למוצרים ולמערכות שלכם – משלב ייצור המרכיבים והמכלולים המיוחדים בתהליכי עיבוד שבבי מדויקים ועד הרכבות וריתוכים להשלמת המלאכה.

  • ריתוכי MIG של פלדה, נירוסטה ואלומיניום.
  • ריתוכי SPOT לתוצרי אלומיניום.
  • ריתוכים מיוחדים לתוצרי מתכת מורכבים ומיוחדים.
  • ריתוכים של קבלים ומכלולים היקפיים לחלקי מיכון ומוצרים תעשייתיים.

לצד שירותי מסגרות המיושמים על בסיס תכנון ממוחשב מדויק ושרטוטי עבודה מתקדמים, אנו גם מיישמים תהליך ביקורת איכות מקיף ומעמיק על עבודות מסגרות, בדיוק כמו לגבי ייצור רכיבים בתהליכי עיבוד שבבי. זאת כדי להבטיח לכם עמידות, אמינות, חוזק והתאמה למהות היישום המרותך.

בחברת יעקובוביץ אנו שואפים לספק לכם, לקוחותינו, פתרונות כוללים בתחום המתכת, כולל שירותי מסגרות. הדגש שלנו הוא על התאמה אישית, אמינות ואיכות ללא פשרות – בכל פרויקט, קטן כגדול. צרו איתנו קשר היום לפרטים נוספים, ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מפורטת.

לקבלת הצעת מחיר
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]