כשזה נוגע לפרויקטים של כרסום וחריטה, אין מקום לטעויות ולסטיות ואנו ביעקובוביץ מבינים זאת היטב, לכן אנו לוקחים מאוד ברצינות את הנושא של בקרת איכות בסדנת הייצור המתקדמת שלנו בנתניה. חברת יעקובוביץ מוסמכת רשמית לתקן הבטחת האיכות AS9100 ואנו פועלים לפי תקן איכות מתקדם זה בכל היבטי התפעול, התכנון והייצור. כשאתם מזמינים עבודה, חלק או פרויקט מאיתנו, אתם מקבלים ראש שקט ואחריות לגבי דיוק והתאמת החלקים והמוצרים!

אף חלק או מוצר מוגמר לא יוצא מהסדנא שלנו לפני שעבר תהליך קפדני, מסודר ומקיף של ביקורת איכות, הן ידנית והן ממוחשבות על ידי שימוש במכונות ביקורת וכלי מדידה ממוחשבים.

בקרת איכות- יעקובוביץ

 

אמצעים טכנולוגיים של בקרת איכות

אנו לא מעגלים פינות (אלא אם החלק שלכם מצריך פינות מעוגלות כמובן…) או חוסכים זמן על בקרת איכות, זאת תוך ניסיון ארוך שנים והבנה מעמיקה עד כמה הדיוק הינו קריטי בתחום בו אנו עוסקים ובשירותים התעשייתיים אותם אנו מספקים לכם, לקוחותינו. ביקורות איכות מבוצעות כחלק מובנה בתהליך הבטחת האיכות שלנו ולפי הבניית התהליכים המחויבים בתקן ISO 9001:2008 אליו אנו מוסמכים, ותהליך ביקורת זה מבוצע על כל הזמנה וכל פרויקט, מהזנה של חלק בודד ופשוט ועד הזמנות מורכבות של חלקים ומוצרים רבים וגדולים.

לצד בקרות איכות ידניות ע"י הצוות המיומן והמנוסה שלנו, אלו האמצעים הטכנולוגיים שאנו משתמשים בהם בחברת יעקובוביץ חיים כרסום וחריטה ממוחשבים כדי להבטיח לכם דיוק חסר פשרות:

  • מכונת מדידה Y.Z ממוחשבת תוצרת LK – בטווחים:

X=1000mm Y=1500mm Z=800mm

  • מכונת מדידה Y.Z ממוחשבת (FULL CNC) תוצרת מיטוטויו בשילוב תוכנת PASS:

X=600mm Y=1500mm Z=400mm

  • במכונות המדידה נעשה שימוש בתוכנת ה- PASS באמצעות קבצי שרטוט ומודל (Solidworks)

טכנולוגיה וניסיון שעושים את ההבדל של בקרת האיכות!

כאשר אתם מזמינים חלק, מוצר או שירות מחברת יעקובוביץ אתם מקבלים מעטפת מקצועית מצטיינת ובעלת מוניטין של הנדסת איכות ומצוינות. צוות הטכנאים והעובדים שלנו מביא לכל עבודה שנים של ניסיון תעשייתי וכולם מיישמים ידע וניסיון של ניהול איכות כדי להפיק תוצאות עיבוד מתכת העומדות בדיוק מקסימאלי בדרישות שלכם.

השילוב בין ניסיון מקצועי עשיר לבין טכנולוגיות מתקדמות הוא שמייצר תוצאות אופטימאליות וביצועים ללא פשרות לגבי איכות והתאמה לדרישות התעשייתיות וההנדסיות שלכם.

רוצים לדעת עוד על ביקורת איכות ועל שירותי עיבוד המתכת של חברת יעקובוביץ? צרו איתנו קשר היום לייעוץ והצעת מחיר.

לקבלת הצעת מחיר
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]