מכונות כרסום קונבנציונלי / ידני משמשות לייצור של מוצרים ומכלולים רבים מאוד עבור התעשייה הישראלית, כאשר  אנשי העיבוד השבבי של יעקובוביץ הינם אומנים של ממש ומספקים תוצאות מדויקות להפליא. בחברת יעקובוביץ אנו מחזיקים ומפעילים גם מכונות כרסום CNC מתקדמות ומדויקות במיוחד, אך בד בבד ממשיכים לספק שירותי כרסום קונבנציונלי רבים ומגוונים.

כרסום מהווה את פעולת העיבוד השבבי הנפוצה ביותר, בייחוד עבור חומרי גלם שונים דוגמת מתכות שונות ופלסטיק הנדסי לסוגיו כאשר תצורת החומר הינה פלטה או משטח מישורי דוגמת "מצח" בקצהו של מוט עגול. בחברת יעקובוביץ אנו מספקים שירותי כרסום קונבנציונלי ללקוחות מכל תחומי הפעילות במשק הישראלי, כמובן בדגש על תעשייה, הנדסה וייצור. אנו מבצעים פרויקטים קטנים וגדולים, לכל סוגי הלקוחות וברמת דיוק מקסימאלית וזמני אספקה מהירים. אנו עובדים עם מכונות כרסום קונבנציונליות מתקדמות ואיכותיות ואת המכונות מפעילים מקצועני עיבוד שבבי בעלי הן הסמכות מקצועיות גבוהות והן ניסיון מעשי רב.

כרסום קונבנציונאלי- יעקובוביץ

יכולות כרסום קונבנציונלי של יעקובוביץ חיים

ביעקובוביץ אנו מספקים ללקוחותינו שירותי כרסום קונבנציונלי במכונות איכותיות ועם כרסום בשלושה צירים, X, Y, Z. בכל פריט המגיע למחלקת כרסום קונבנציונלי אנו מקפידים הקפדה חסרת פשרות על איכות והתאמה אישית של המוצר המוגמר, עם רמת דיוק מרשימה מאוד, גם למכונות שאינן מכונות כרסום CNC. כרסום קונבנציונלי הוא בחירה יעילה, מהירה ומדויקת לייצור מוצרים בודדים וסדרות ייצור קטנות, כאשר רמת המורכבות והדיוק של הפריט אינה מחייבת שימוש בטכנולוגית כרסום ב- CNC.

נתוני, ממדי הכרסום שאנו ביעקובוביץ חיים מציעים ללקוחותינו עבור שירותי כרסום קונבנציונלית הינם:

מהלך שולחן מרבי: X=680mm Y=350mm Z=250mm

צריכים תוצאות מעולות ומהירות של עבודות כרסום קונבנציונלי? פנו עוד היום ליעקובוביץ חים וקבלו הצעת מחיר ולו"ז ביצוע.

לקבלת הצעת מחיר
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]