פעמים רבות, שלב הגימור של יצור חלק בהזמנה אישית ולפי תכנון ממוחשב מדויק הוא ההבדל בין הצלחה לכישלון או לאי התאמה אופטימאלית. לכן בחברת יעקובוביץ חיים אנו מקפידים הקפדה יתרה על גימור כל החלקים שאנו מייצרים וכמו כן מציעים ללקוחותינו שירותי "פינישים" באמצעות מחלקת גימור חלקים בסדנת הייצור המתקדמת שלנו. אנחנו גאים לומר שאנחנו באמת ובתמים הולכים עד הסוף ומתאמצים ביתר שאת כדי לספק רמת גימור חסרת פשרות.

ביעקובוביץ אנו לא רק מבצעים משימות תכנון וייצור ברמת דיוק גבוהה ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים, אנו גם לא מתפשרים עד שכל מוצר וכל מכלול ייצא מאתנו מושלם ועם הגימור האיכותי ביותר. כך אנו מייצרים ללקוחותינו ערך מוסף וכמו כן מאפשרים אפשרויות בחירה לגבי סוגי וסגנונות הגימור המבוקש. 

שירותי גימור חלקים ביעקובוביץ

מחלקת גימור חלקים של חברת יעקובוביץ חיים  כרסום וחריטה ממוחשבים מציעה שירותים כגון הורדת גרדים, ליטוש, החדרת קשיחים מסוגים שונים. 

מחלקת גימור חלקים נכנסת לפעולה לרוב לאחר השלמת תהליך ביקורת האיכות המעמיק והדקדקני שלנו, כאשר רק לאחר שווידאנו מכל כיוון שהרכיב או המוצרים שייצרנו עבורכם מדויקים ועומדים בדרישות התעשייתיות המחמירות ביותר, נעביר את התוצרים למחלקת הגימור כדי לקבל פיניש איכותי, אסתטי ואשר ישפר אפילו יותר את הביצועים. יחד עם זאת לעתים תהליכי הגימור מתבצעים

במהלך הייצור במעבר בין פעולה ופעולה.

תהליכי גמר לדוגמאת ציפוי וצביעה הינם באחריותנו באם אנו נדרשים לכך על ידי הלקוח אך מתבצעים 

אצל קבלני משנה מוסמכים ומאושרים לכך.

כשאתם רוצים את הטוב ביותר ושהמוצרים שלכם יקבלו את המגע המיטבי והמדויק, מחלקת גימור חלקים של יעקובוביץ היא הבחירה המנצחת!

לקבלת הצעת מחיר
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]