לאור העובדה שאנו נדרשים לייצור חלקים ומרכיבים ברמת דיוק גבוהה וחסרת פשרות עבור לקוחות תעשייתיים מכל אזורי הפעילות במשק הישראלי, לא אחת אנו גם מספקים שירות הרכבות מכאניות של אלמנטים שייצרנו בסדנא המתקדמת של יעקובוביץ בנתניה. מערך ההרכבות של יעקובוביץ משתרע על שטח נרחב בסדנא ומנוהל על ידי צוות הרכבות מיומן ומנוסה, כאשר אנו גם מציעים שירות הרכבה באתר הלקוח ליישומים מורכבים הדורשים התקנה וכיוונון במקום.

מעצם היותנו ספק מוביל של תוצרי עיבוד שבבי וייצור מדויק ממוחשב, זה אך הגיוני שאנו גם נהיה אלו שנרכיב את החלקים והמכלולים שייצרנו עבור לקוחותינו. לאחר השלמת שלבי הייצור וביצוע ביקורות איכות מתקדמות, ניתן לעבור לשלב ההרכבות.

הרכבות מכניות- יעקובוביץ

הרכבה מלאה במודל Turnkey

צוות מערך ההרכבות של יעקובוביץ הינו מקצועי ביותר ואנו עובדים לפי מודל הרכבה מלא ומותאם אישית באופן מלא, מה שמכונה בתעשייה הרכבות Turnkey מלאות. המשמעות היא שאנו אחראים לכל השלבים בפרויקט העיבוד השבבי וייצור המרכיבים הדרושים לכם ועד להשלמת הפרויקט עם הרכבה מלאה של חלקים ומכלולים והבאת הפרויקט למצב הנכון מבחינת המשימה התעשייתית והטכנית שלנו.

אנו מספקים שירות הרכבות מכאניות של תתי מכלולים ומכלולים, הרכבת מתקנים מלאים והרכבת פרויקטים קטנים וגדולים כאחד.

אנו שמים דגש רב ובלתי מתפשר על ביקורת איכות מקיפה לכל חלק ומוצר היוצא מהסדנא שלנו, זאת כדי להבטיח לכם כלקוחותינו ביצועים מעולים ואופטימאליים, למנוע נזק למכונות ומכלולים בעקבות אי דיוקים בייצור ולמנוע בזבוז זמן ומשאבים ללקוחותינו בתהליך הרכבות שאינו מושלם כי החלק אינו מתאים ומצריך תיקון. טעויות כאלו פשוט לא קורות אצל יעקובוביץ!

יכולות מקצועיות של מערך ההרכבות ביעקובוביץ

  • שימוש בציוד הרכבות ובכלי העבודה האיכותיים ביותר בתחום.
  • תכנון תהליך ההרכבה עד לרמת הפרט הקטן ביותר, שירות מותאם אישית המונע טעויות וסטיות.
  • החזקת ציוד היקפי לצרכים פרטניים מיוחדים של התקנות והרכבות מכניות – אמצעי נידוף כימי, שולחנות עבודה ייעודיים, הקמת אוהל נקי באתר הלקוח ועוד.
  • הרכבה לפי תכנון ממוחשב מדויק ומתקדם.
  • יכולות ואפשרות טכנית ליישום הרכבות מכנו-אופטיות ואלקטרו-אופטיות וכמו כן Class 1000 Assembly.

רוצים לשמוע עוד על תהליכי ייצור מדויקים ועיבוד שבבי הכוללים שירות הרכבות איכותי ומותאם אישית? התקשרו אלינו עכשיו ואנו כאן עבורכם.

לקבלת הצעת מחיר
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]